مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

بازار خرید عمده چسب هنکل

بازار خرید عمده چسب هنکل در کشور به دلیل حاشیه سود خوبی که برایمان دارد می تواند راهی عالی و بصرفه در تجارت هایمان باشد تا به رشدمان با قدرت بیشتری نزدیک شویم.
مراکز فعال در ایران به صورت ویژه انواع چسب هنکل را تهیه خواهند کرد و می شود به سود در کشورمان دست یابیم، بی شک شرایط بازار خوبی چسب های مختلف در این میان مورد بررسی صنعتگران قرار دارد.
بازارهای مرکزی در این میان تلاش خواهند داشت تا سطح تولید را بالا آورده تا رونق خوب کسب گردد.

چسب تانگیت
چسب تانگیت

چسب پی وی سی تانگیت هنکل

چسب pvc،  چسبی است حلال که از ترکیب دو بخش شیمیایی  چسب دار  و حلال به دست می آید. روند چسبندگی این نوع چسب پس از استفاده و فراریت و تبخیر حلال ایجاد می شود.از چسب پی وی سی برای چسباندن همه سطوح پی وی سی به یکدیگر می توان استفاده کرد.چسب pvc  تانگیت هنکل ، دارای ویژگی هایی مانند چسبندگی ماندگار و قوی، شفافیت و یکنواختی ماده چسب و نداشتن حالت ژله ای امی باشد .  چسب pvc  تانگیت  دارای استاندارد معتبراست.

چسب ۱۲۳ پاتکس هنکل

چسب ۱۲۳ پاتکس هنکل بر پایه سیانو آکریلات ساخته  و برای سطوح صاف بیشترین چسبندگی را دارد. چسب پاتکس هنکل در کم ترین زمان ممکن خشک می شود و در برابر آب، نفت، موادهای اسیدی و حرارت دوام و مقاومت بسیار زیادی دارد. از چسب پاتکس ۱۲۳ هنکل علاوه بر صنایع چوب می توان برای  چسباندن قطعات چرمی، پلاستیکی و فلز استفاده کرد.

چسب هنکل
چسب هنکل

چسب فوم هنکل

چسب فوم هنکل به صورت اسپری فوم پلی یورتان تک جزئی، ضد رطوبت بوده و به عنوان درزگیر و پر کردن حفره ها استفاده می شود . از مزیت های این چسب  می توان به پر کنندگی قوی انواع درزها و شکاف های ساختمان اشاره کرد. همچنین چسب فوم هنکل  عایق رطوبت، صدا و دما می باشد که تا حد زیادی از اتلاف انرژی جلوگیری می کند.

چسب هنکل
چسب هنکل

چسب کف پوش  هنکل (pvc  k188 ceresit)

چسب کف پوش پی وی سی  هنکل، چسبی خمیری  بر پایه پلی اکریلات متناسب  برای نصب انواع کفپوش های پی وی سی می باشد. پایه چسب کف پوش آب مخصوص کف پوش پی وی سی و قابل استفاده روی سطوح جاذب می باشد.  استفاده از چسب  کف پوش پی وی سی  هنکل بسیا مقرون به صرفه و مناسب سطوحی مانند زیر سازی سیستم های گرمایشی و  موکت هایی که در قسمت پشتی بالایه لمینت شده اند، می باشد. از مزیت های چسب پی وی سی هنکل میتوان به  : پوشش دهی بسیار بالا، مقاومت و چسبندگی بسیار عالی، میزات مصرف چسب کف پوش پی وی سی بین ۲۸۰ تا ۳۵۰ با توجه به سایز ماله و پوشش هر متر مربع، اشاره کرد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید