شرکت تولیدی و بازرگانی امید شما را به خرید عمده با کیفیت ترین محصولات چسب با بهترین قیمت دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

خط تولید انواع چسب برق باکیفیت

آنچه در این مقاله میخوانید...

انواع نوار چسب برق
انواع چسب برق

خط تولید انواع چسب برق در مسیری باید قرار بگیرد که محصولی باکیفیت را روانه بازار این محصولات کند، بی شک بسیار سود خوبی را برایمان خواهد داشت و سود می بریم.
به عنوان محصولی کاربردی در سال های گذشته ارزشمندی برخی گزینه هایی که داریم بالا است، لازم است توانمندی هایمان را افزایش دهیم تا به پیشرفتی عالی برسیم و در مسیر ایجاد خط تولید موفّق برای تولید چسب برق و محصولاتی دیگر قدم برداریم.

چسب برق
چسب برق

بازار چسب ایران یکی از اولویّت های خوب صنعت می باشد که باید از این ویژگی های کاری استفاده ای بهینه را ببریم تا موقعیّی عالی را رقم بزنیم.

انواع نوار چسب برق

چسب‌ برق‌ رنگی به علاوه وظیفه متفاوت سازی دسته سیم‌ها وظیفه نشانه گذاری سیم‌ها را دارد و اطلاعاتی درباره سیم در اختیار ما می‌گذارد. چسب برق های رنگی برای متمایز کزدن دسته های مختلف سیم توسط برق کارها استفاده می شود. در اصل هر رنگ از چسب ها نشان دهنده اطلاعات مهمی درباره سیم ها است . به صورت بین المللی رنگ مشکی برای ولتاژ پایین و فاز دوم، رنگ قرمز نشان دهده پوسته و برق ۴۱۵ ولت سه فاز، رنگ آبی نشان دهنده ولتاژ ۲۳۰ و خنثی، رنگ قهوه ای برای ولتاژ پایین و فاز اول، رنگ نارنجی نشان دهنده پوسته و ابزارهای باغبانی، رنگ زرد نشان دهنده سیم کشی های ۱۱۰ ولت، رنگ سبز و زرد نشان دهنده سیم اتصال به زمین و در نهایت رنگ خاکستری نشان دهنده ولتاژ پایین و فاز سوم هستند.

چسب برق
چسب برق

در این بین ذکر این نکته الزامیست که در بعضی موارد معنی رنگ‌ها در تولیدات انگلیسی یا آمریکایی با معنی دیگر استفاده می‌شوند. به طور مثال در تولیدات آمریکایی رنگ‌های نارنجی، قهوه‌ای، سفید و خاکستری معنی و مفهوم خاصی را منتقل نمی‌کنند . همچنین در رنگ زرد به جای اتصال به زمین نشان دهنده فاز دوم هستند. در تولیدات انگلیسی نیز اگر رنگ های زرد و سبز با هم استفاده شوند نشان دهنده اتصال به زمین ایزوله هستند . در رنگ های قهوه‌ای، نارنجی و زرد نیز به ترتیب فاز اول تا سوم را مشخص می‌کنند.

خرید انواع چسب

 

خانم عزیزی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.</p

مشاوره و فروش

شرکت تولیدی و بازرگانی امید شما را به خرید عمده با کیفیت ترین محصولات چسب با بهترین قیمت دعوت می نماید.

کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

تلفن مشاوره خرید عمده