جدیدترین مقالات

خط تولید انواع چسب pvc مرغوب

انواع چسب pvc

خط تولید عمده انواع چسب pvc به عنوان یک محصول مرغوب باید از نظر کیفیت چسبندگی محصولاتی ویژه را به بازار عرضه کند که تنها در این صورت موفّقیّت بالایی بدست می آید.
بازار چسب به عنوان یکی از گزینه های کاربردی در کشور حاشیه سود بالایی را دارد که باید از این ویژگی های مثبت به درستی بهره ببریم تا رونق اقتصادی برایمان ایجاد گردد، در این میان بی شک فعالان بازار هستند که نقش مهمی را خواهند داشت، یکی از این محصولات پرفروش چسب pvc است که باید بدانیم چسبندگی بالای این محصولات هدف خط تولید موفّق است.

چسب پی وی سی
چسب پی وی سی

چسب PVC

چسب pvc فشار قوی برای چسباندن لوله و اتصالات فاضلابی pvc به یکدیگر و نیز میتواند برای تمام قطعات پی وی سی مورد استفاده قرار گیرد . قدرت چسب و هم جوشی بسیار بالا که برای لوله اتصالات فاضلابی فشار قوی بسیار مناسب است.

نحوه استفاده:

چسب تانگیت
چسب تانگیت

ابتدا سطوح اتصال راکاملا تمیز نموده و چسب تارگت را به صورت لایه نازکی برروی آن پخش نمائید به صورتی که در انتهای لوله مقدار بیشتری چسب قرار گیرد. لوله و اتصال را بدون هیچگونه چرخشی تا رسیدن لبه لوله به انتها ی اتصال داخل یکدیگر نمائید و برای چند ثانیه، بدون حرکت نگهدارید تا گیرایش اولیه بدست آید.اتصال پس از ۵ دقیقه محکم میگردد.

چسب تارگت رازی به شدت قابل اشتعال است،لذا در محل استفاده آن از گشیدنسیگار و ایجاد جرقه یا آتش جدا خودداری نمائید. به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتما در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم سریعا چشمها را با مقدار زیادی آب بشوئید و به پزشک مراجعه نمائید.

چسب پی وی سی
چسب پی وی سی

چسبپی وی سی رازی به شدت قابل اشتعال است،لذا در محل استفاده آن از کشیدن سیگار و ایجاد جرقه یا آتش جدا خودداری نمائید. به منظور محافظت از سیستم تنفسی حتما در محل از تهویه مناسب استفاده گردد. در صورت تماس با چشم سریعا چشمها را با مقدار زیادی آب بشوئید و به پزشک مراجعه نمائید.

خرید آنلاین انواع چسب

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید