مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

فروشنده عمده چسب نانو عایق

فروشنده عمده چسب نانو عایق در بازار کشورمان یکی از گزینه های خوب و ارزشمند است که بایستی بدانیم از این حوزه های پرسود استفاده های بهینه را ببریم تا بهبود شرایط را کسب کنیم.
بازارهایی که از نظر صنعتی بسیار برایمان سود را خواهند داشت نقش مهمی در رونق صنعتی دارند که بایستی از این حوزه ها استفاده ببریم تا موفّقیّت خوبی برایمان رقم بخورد، بازار چسب جزء صنایع ارزشمندی محسوب می شود که باید در آن بیشتر سرمایّه گذاری کنیم.
خریدار چسب نانو عایق به عنوان یکی از مسیرهای کاربردی که یک نوع چسب دارد از این محصولات در عایق کاری ساختمان ها و عرصه های متعدّد دیگری می تواند استفاده ببرد و از فروشنده ای خوب کمک بگیرد.

چسب نانو عایق
چسب نانو عایق

کارایی چسب نانو عایق

کارایی چسب نانو آب بندی کف سقف دیوار ساختمان : چسب و مایع آب بندی همه کاره در صنعت ایزولاسیون شناخته شده که دارای خاصیت آب بندی بسیار بالا و با ظاهری شیری رنگ بوده که پس ازاستفاده درملات و بر روی انواع سازه ها کاملاً بی رنگ همراه با آب بندی ۱۰۰ درصدی خواهد بود ، این ماده برپایه رزین های آکریلیک با تکنولوژی نانو ساخته شده که پس ازاجرا درعمق سازه نفوذ کرده و بافتی نفوذ ناپذیردر مقابل آب و نم ایجاد می نماید وضمن فراهم آوردن امکان تنفسی سازه به راحتی فشارهای منفی ومثبت آب را تحمل می نماید،این ماده الاستیسیته بوده و در کنار سخت و مقاوم بودن نرمی و انعطاف پذیری بالایی نیز دارد.

چسب نانو عایق
چسب نانو عایق

موارد قابل استفاده از چسب های نانو :

  1. آب بندی وایزولاسیون کلیه سطوح سیمانی، گچی، آجری و …..(جایگزین قیر گونی و ایزوگام)
  2. زیر سازی و مقاوم سازی مکان های آب گیر و در معرض نم و رطوبت( دیواره های استخر ، مخازن ، سرویس های بهداشتی ، آشپزخانه و انواع دیوار های مجاور رطوبت )
  3. استفاده در دوغ آب بندکشی جهت نصب و یا ترمیم ( بندکشی کاشی و سرامیک ، بندکشی موزائیک ، بندکشی سنگ های کف و نمای ساختمان ، بندکشی جهت مقاوم سازی )
  4. ترکیب در رنگ های آکریلیک به جای آب
  5. آب بندی تراس ها، سرویس های بهداشتی، آشپزخانه ها ، استخر، سونا و جکوزی، نماهای ساختمان، پشت بام، آب نماها، آشپزخانه، مخازن بتنی، چاله آسانسور، مخازن آب آشامیدنی، بلوک و ورق های سیمانی، آردواز، انواع سقف و گچ ، نماهای رنگی و …
  6. آب بندی سطوح افقی و عمودی در محیط های داخلی و خارجی ( کانال های انتقال ، استخرها ، مخازن ، لوله های بتنی ، دیوارهای حائل و زیرزمین ها )

شما می توانید جهت خرید عمده انواع چسب با کارشناسان ما در تماس باشید .

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید