جدیدترین مقالات

فروش عمده چسب تانگیت

فروش عمده چسب تانگیت از سمت شرکت های فعال این حوزه می تواند امکان پذیر باشد و برایمان بهترین نتایج صنعتی را در این عرصه ها به همراه آورد.
بازار چسب ایران به عنوان یکی از گزینه های خوب

چسب تانگیت
چسب تانگیت

در سال های گذشته در سطح بالایی ارائه محصولات متنوع را انجام داده است که لازم است از این شرایط عالی در صنعت استفاده خوبی را ببریم تا به موقعیت خوب با تولید چسب در انواع مختلف برسیم.
فروش عمده چسب های مثل تانگیت که از نظر کاربردی بودن در صنایع مختلفی ارزشمند می باشند باید در ایران خیلی اصولی صورت بگیرد تا پیشرفت به بهترین شکل رقم بخورد.

چسب تانگیت
چسب تانگیت

چسب تانگیت چیست

چسب های ساختمانی گروهی از چسب ها هستند که اغلب در ساختمان سازی به کار می رود. برخی از این چسب ها مانند چسب بتن بر پایه سیمان تولید می شوند.برخی دیگر مانند چسب های کاشی و سرامیک پایه پلیمر دارند و برای نصب انواع کاشی و سرامیک بر روی سطوح مورد استفاده قرار می گیرند. همچنین دسته دیگری از چسب های ساختمانی نیز وجود دارند که بر پایه پلی یورتان ساخته می شوند.

چسب تانگیت
چسب تانگیت

این نوع چسب ها که بر اساس فوم حجیم شونده بر روی نقاط مورد نظر به کار می روند بای درزگیری و عایق بندی ساختمان مورد استفاده قرار می گیرند. یکی دیگر از چسب های ساختمانی چسب پی وی سی نام دارد که برای چسباندن لوله و اتصالات ساختمان به کار می رود. بنابر این این گروه از چسب ها تعداد زیادی از محصولات را شامل می شوند که هر یک کاربرد به خصوصی دارند.

از ویژگیهای چسب پی وی سی تانگیت می توان به موارد زیر اشاره کرد:

مقاوم در برابر خوردگی

مقاوم در برابر مواد شیمیایی

استحکام کششی

آب بندی اتصالات

مقاوم در برابر سایش و خراش

مقاوم در برابر ضربه

مقاوم در برابر شعله

قیمت مناسب

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید