مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

فروش عمده چسب عایق صنعتی ایران

فروش عمده چسب عایق صنعتی ایران

فروش عمده و ویژه برای انواع چسب صنعتی عایق طرفداران زیادی دارد که بایستی قدر این بازار صنعتی را در ایران بدانیم تا به مرور زمان بهترین جایگاهی که انتظارش را داریم حاصل نماییم.

چسب به عنوان یکی از مهم ترین موقعیّت هایی که در صنایع داریم بایستی مورد توجّه بسیاری از سرمایّه گذاران باشد تا به مرور زمان زمینه ای ایجاد گردد که به سود رسیدن ما را رقم بزنیم، برای خرید چسب در کشور مراکزی هستند که به صورت تخصّصی در این امر فعّالیّت می کنند و ما می توانیم برای موفّقیّت به بهترین ها برسیم.

مراکز خرید و فروش چسب در کشورمان این روزها به صورت اینترنتی شرایطی ایجاد شده است

که بایستی در سطح عالی به جایگاه خودمان ارتقاء بخشیم و سود را در کسب و کارهای مختلف ایجاد کنیم، بر این اساس طرح های صنعتی خیلی می تواند ما را به رونق بازار چسب کشورمان کمک کند، بر این اساس شاید دقیق بودن در وهله ی اول خیلی تأثیر گذار است، بر این اساس شاید داشتن ایده های سنجیده یکی از بهترین موقعیّت هایی باشند که ما داریم.

چسب عایق
چسب عایق

چسب عایق کاری

جهت چسباندن و اتصال عایق ها و محصولات پلیمری طراحی و تولید می شود. با استفاده از این چسب می توان عایق را بر انواع سطوح صاف و خمیده در کانال های هوا، مخازن، منابع و اتصالات نصب کرد. این چسب همچنین در اتصال بین دو لبه عایق استفاده می شود. تمامی درزها و اتصالات عایقکاری در صورتی که هر دو سطح لبه ها به چسب آغشته و به هم متصل شوند کاملا عایق خواهند شد.

چسب عایق حرارتی ، چسب عایق رطوبتی

نصب عایق به وسیله ی چسب مخصوصی که با فرمول خاص و صرفا جهت این عایق ها ساخته شده است انجام می شود و در برابر تنش های حرارتی مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و به دلیل مقاومتی که در برابر نفوذ رطوبت وبخار آب از خود نشان می دهد به عنوان یک چسبنده قوی در دما های بالا و در محیط های باز(زیر برف وباران) مورد استفاده قرار می گیرد .

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

مزایای چسب آب بندی نانو

چسب عایق
چسب عایق

آیا می­دانید میتوان از چسب آب بندی (عایق های رطوبتی) به جای قیرگونی و ایزوگام استفاده کرد؟

سالهاست مردم بر این باور هستند که تنها راه آب بندی و ایزولاسیون قسمت های مختلف ساختمان از جمله سرویس های  بهداشتی ، حمام ، استخر، سونا ، جکوزی ، پشت بام ، روف گاردن ، تراس ، مخازن آب شرب ، نمای ساختمان و… ، استفاده از عایق های سنتی مثل قیرگونی و ایزوگام است. این درحالی است که در کشور های اروپایی به خصوص در ۳۰ سال اخیر از چسب های ساختمانی جهت آب بندی و عایق سطوح ذکر شده استفاده می شود .

زیرا این مواد آب بند از لحاظ کیفیت، قیمت اجرایی و طول عمر بسیار بهتر از عایق های سنتی می باشد .

چسب های ساختمانی که بر پایه فناوری نانو ساخته شده اند دارای سیستم عملکرد نفوذ گر می­باشند ( بین ۳ تا ۵ میلی متر به عمق سازه نفوذ می کنند) اما عایق های سنتی قدیمی برخلاف چسب های آب بندی جدید صرفا یک لایه سطحی می باشد و داخل سطح نفوذ نمی کنند.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید