جدیدترین مقالات

قیمت انواع چسب در صنایع عمومی

قیمت انواع چسب

قیمت انواع چسب در صنایع عمومی

چسب نیز مانند سایر محصولات داراری انواع قیمت می باشد. که انواع چسب های صنایع عمومی نیز از این قاعده مستثناء نبوده و دارای قیمت های متفاوتی هستند.
چسب ها تقریبا در همه جا و همه چیز کاربرد دارند. در صنایع عمومی مثل کارخانه جات که شامل شرکت فولاد سازی، شرکت قوطی سازی و تولید یخچال و سرد خانه ها می باشد مورد استفاده قرار می گیرند.
همچنین در شرکت هایی نظیر نیک کالا و ایران رادیاتور و از این قبیل که تولید کننده وسایل گرمایشی نیز هستند کاربرد دارد.
برای انتخاب چسب همیشه به دنبال بهترین نوع آن باشید چرا که با تفاوت کمی در قیمت، می توانید نوع مرغوب تر آن را تهیه کنید.

چسب عمومی
چسب عمومی

معرفی چسب های عمومی

چسب های پایه حلالی

 

چسب های کفاشی ، سراجی ، مصارف عمومی ،PU ، فوری، چسب صنعتی ، PVC ، لیبل (label )، ماکت، چسب های صنایع خودروسازی و چسب روکش HDF تولید می گردد.

چسب های پایه آبی

چسب چوب ، صحافی، پارکت، سلفون، روکش چوب، کاشی، کارتن، کاغذ،
لیبلlabelو چسب وکیوم تولید می گردد .

چسب عمومی
چسب عمومی

لاستومرها:

که شامل چسب های کائوچویی مصنوعی است و در کشتی سازی و هواپیما سازی کاربرد دارند. مانند چسب لاستیک که محلول کائوچو در بنزین است و یا چسب «اوهو» و مشابه آن که از مشتقات وینیلی در حلال هایی نظیر استون و اسید استواستیک حاصل می شود , این نوع چسب ها قدرت چسبانندگی همه چیز(غیر ازلاستیک) را دارند از این رو , کاربردهای گوناگون و مهمی در صنعت , تجارت و منازل پیدا کرده اند.

ترموپلاست ها:

که شامل پلی اکریل وسیانواکریلات ها اند که به چسب «فوری» معروف اند و اتصال محکم بین قطعات مختلف ایجاد می کند.(در حد چسب های اپوکسی) . برخی معتقدند که سیانواکریلات یک منومر فعال است که در مجاورت مختصر رطوبت موجود در هوا به صورت پلیمر در می آید. از این رو , برای محیط های خشک مناسب نیست.

چسب های همه کاره

این چسب بر پایه پلی کلروپرن می باشد.
این محصول برای چسباندن چوب ، دکورها ، لاستیک ، چرم ، چوب پنبه ، نمد ، PVC ، سخت ، فوم های نرم ، استفاده می شود . همینطور برای نصب عایق های صوتی ، نصب پانل های آکوستیک ، (به جز یونولیت) و درزگیری شیارها جهت محافظت در برابر رطوبت و شرایط آب و هوایی و بر روی سطح چوبی و هر سطح جامد دیگر مورد استفاده قرار می گیرد .

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید