مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت خرید عمده بهترین چسب متیلان

بهترین چسب متیلان

قیمت خرید مستقیم و عمده برای بهترین چسب متیلان در حال حاضر شرایطی خوب را دارد که باید از این ویژگی های مثبت در کشور استفاده ای بهینه را ببریم تا رشد مورد انتظار بدست آید.
شرایط خوب و کاربردی در حال حاضر برای چسب متیلان بسیار می تواند حوزه های عالی تجاری را برایمان رقم بزند که باید قدر این دسته محصولات را بدانیم تا بهترین جایگاه کسب و کارمان را داشته باشیم.
قیمت پخش و خرید مستقیم چسب در کشور به رونق صنعتی ما را نزدیک خواهد کرد، این شرایط برای سرمایّه گذاری های بلند مدّت می تواند صرفه بالایی داشته باشد.

چسب متیلان
چسب متیلان

چسب کاغذدیواری متیلان

چسب کاغذ دیواری متیلان هنکل Henkel Metylan با فرمولاسیون ارتقا یافته و  بر پایه متیل سلولز بوده، بدون بو و مواد سمی است. انحلال پذیری سریع و بالا در آب موجب سهولت استفاده از این چسب شده و سازگاری با سطوح سیمان و گچ و همچنین مقاومت بالا در برابر رطوبت و تغییرات دمایی آن را به گزینه ای ایده آل برای استفاده متخصصان تبدیل کرده است. این محصول در بسته بندی ۹۰۰ گرمی بصورت پودری عرضه می شود. و جهت نصب انواع کاغذ دیواری معمولی، سبک و سنگین مناسب است.

چسب متیلان
چسب متیلان

روش آماده سازی چسب کاغذ دیواری متیلان هنکل

مقدار مشخص آب سردی که باید به نسبت چسب کاغذ دیواری بکار ببرید از جدول مشخص شده روی جعبه کاغذ دیواری مشاهده کنید. محتوی بسته را در آب به مدت ۳۰ ثانیه به سرعت بهم بزنید تا حل شود سپس بعد از ۳ دقیقه مجددا آن را مخلوط اکنون چسب آماده استفاده شود.سطح زیر کار باید تمیز،مقاوم،یکنواخت و جاذب باشد.ظرف و قلمویی مورد استفاده حتما تمیز باشد.پشت کاغذ را به صورت یکنواخت و در یک لایه نازک به چسب آغشته کرده و پس از چسباندن به دیوار،چسب های اضافی را از لبه ها تمیز کنید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید