جدیدترین مقالات

نمایندگی پخش چسب آکواریوم درجه یک

تلفن مشاوره جهت خرید عمده

نمایندگی فعال در مسیر پخش عمده چسب آکواریوم درجه یک بی شک یکی از گزینه های خوبی را دارد که بایستی از این ویژگی استفاده ببریم و بهترین خرید را برای خودمان ثبت کنیم.

در دسته بندی مسیرهای صنعتی و کاربردی ایران شرایط به گونه ای می باشد که سود بسیار خوبی از این طریق می تواند حاصل گردد، نمایندگی های فعال بازار چسب ایران در حال حاضر یکی از مهم ترین گزینه های تولید و توزیع را در کشور چسب آکواریوم می دانند، درجه یک بودن این محصول در حال حاضر برای خرید از شرکت های پخش چسب خیلی می تواند به رونق بازارمان نیز کمک کند.

چسب آکواریوم
چسب آکواریوم

چسب آکواریوم یا چسب سیلیکون

گونه‌ای از چسب‌های مایع است که بیشتر به منظور درزگیری و آب‌بندی مورد استفاده قرار می‌گیرد. این چسب‌ها از مواد پلیمری تولید می‌شوند و برای استفادۀ راحت‌تر از آنها داخل تیوب‌های فشاری به فروش می‌رسند. این چسب‌ها در برابر نفوذ آب، رطوبت، دما، صدا و … مقاوم است و به همین دلیل در گذشته بیشتر برای ساخت آکواریوم‌ از آن‌ها استفاده می‌شد.

به همین جهت است که اسم این دسته از چسب‌ها را آکواریوم نیز می‌نامند و این بدین معناست که تفاوت خاصی وجود ندارد. با توجه به ویژگی‌هایی که برای این چسب گفته شد، می‌توان از آنها در موارد دیگری هم استفاده کرد. از جمله برای درزگیری شیشه‌های ساختمان، کار گذاشتن سینک و روشویی، کنارۀ کاشی‌های ساختمانی و … می‌توان از این چسب‌ کمک گرفت. در این مقاله قصد داریم دربارۀ انواع چسب های آکواریوم ، موارد استفادۀ آن‌ها، نحوۀ استفاده و پاک کردن چسب‌های آن و … صحبت کنیم.

تلفن مشاوره جهت خرید عمده
چسب آکواریوم
چسب آکواریوم

چسب سیلیکون چیست؟

این چسب گونه‌ای از چسب‌های شیمیایی است که به روش پلیمری و از ترکیب مواد آلی ساخته می‌شود. دو عنصر قالب در این چسب‌ها سیلیکون و اکسیژن است؛ که به آن مقاومت بالایی در برابر تغییرات دمایی و نفوذ رطوبت می‌بخشد. ضمن اینکه باعث می‌شود از نظر ساختار مولکولی نیز بافتی محکم داشته باشد. این ویژگی‌ها باعث تقویت استحکام و ثبات این چسب‌ می‌شود و در نتیجه از آن می‌توان برای چسباندن تمامی سطوح استفاده کرد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید