جدیدترین مقالات

کارخانه تولید چسب صنعتی یک دو سه

چسب صنعتی یک دو سه
تلفن مشاوره جهت خرید عمده

کارخانه تولید کننده چسب صنعتی یک دو سه با توجّه به بهترین کیفیتی که این محصولات دارند برایمان خیلی می تواند اهمیّت داشته باشد که نیاز است از چنین شرایطی استفاده خوبی را ببریم.
به عنوان یکی از فرصت هایی عالی که در کشورمان داریم بایستی بدانیم که چگونه از این محصولات استفاده ببریم تا سودمان بالاتر رود، شرایط خوب صنعتی در بازار چسب ایران به گونه ای می باشد که بایستی از این موقعیّت های خوب صنعتمان استفاده بهینه را ببریم تا به موفّقیّت نزدیک شویم، تولید چسب یک دو سه در مسیرهای خوبی برایمان سود را دارد.

چسب اینترباند
چسب اینترباند
تلفن مشاوره جهت خرید عمده

چسب ۱۲۳ و کاربردهای آن!

امروز قرار است همه چیز درباره چسب ۱۲۳ و کاربردهای آن را به شما بگوییم. قطعا تا به حال بار ها و بار ها نام این محصول شگفت انگیز را شنیده اید. هم چنین افرادی هستند که از آن استفاده هم کرده باشند.

افرادی که از چسب های ۱۲۳ استفاده کرده اند، اغلب رضایت بالایی از عملکرد آن دارند؛ و همگی بلا استثناء از قدرت چسبندگی فوق العاده آن با هیجان حرف می زنند. حتی ممکن است گاهی تعریف هایی اغراق آمیز نیز از دوستان مان در این مورد بشنویم! اما قدرت بالای این چسب از هیچ کس پوشیده نیست.

چسب 123
چسب ۱۲۳

چسب یک دو سه چیست؟ و از چه موادی تهیه می شود؟

نام دیگر چسب های ۱۲۳ سیانواکریلات است. ماده ای شیمیایی که برای ساخت چسب های قطره ای قوی کاربرد بسیار دارد. به دلیل وجود سیانواکریلات چسب قطره ای ۱۲۳ در مدت زمان بسیار کوتاهی روی سطح خشک می شود. بنابراین زمانی که پلمپ چسب های فوری را باز می کنیم، باید آن را در کم تر از ۱ ماه مصرف نماییم. زیرا به دلیل وجود سیانو اکریلات، این ماده به سرعت خشک می گردد. در نتیجه دیگر قابل استفاده نیست!

البته فراموش نکنید که پیش از باز شدن پلمپ چسب ۱۲۳، تا حدود یک سال مهلت استفاده دارید.

تلفن مشاوره جهت خرید عمده

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید