جدیدترین مقالات

صادرات کلی چسب دوقلو اسپری

چسب دوقلو نوعی چسب با کیفیت است که به صورت دو تیوپ بوده و برای استفاده باید مقداری از دو تیوپ جداگانه را خالی کرده مخلوط نمایید، یکی از این تیوپ ها رزین و دیگری کاتالیزوری مرغوب است که کاتالیزور سرعت واکنش را بالا برده و کارایی چسب را افزایش می دهد، این چسب ها با کارایی فوق العاده تولید شده و صادرات کلی چسب دوقلو اسپری با کیفیت بالا و نرخ های ارزان به بازارهای داخلی و خارجی انجام می شود.

صادرات کلی چسب دوقلو اسپری

نکات مهم در انتخاب چسب دوقلو صنعتی

نکات مهم در انتخاب چسب دوقلو صنعتی از جمله نکات مهم در انتخاب چسب دوقلو صنعتی می توان به موارد بسیاری اشاره کرد،

  1. چسب باید از برندی معتبر و مطمئن بوده و بسته بندی با کیفیتی داشته باشد، روی بسته بندی نیز اطلاعات مختلف کالا مانند نشان استاندارد، سری ساخت، شماره سریال، تاریخ تولید و انقضا، نرخ ها و دیگر اطلاعات درج شود.
  2. چسب باید عملکردی بالا و کیفیتی فوق العاده داشته و توانایی چسباندن انواع مواد را با سرعت بالا داشته باشد.
  3. چسب خوب باید کاربری ساده و آسانی داشته و بتوان به راحتی از آن استفاده کرد.
  4. چسب باید بسیار سریع و فوری خشک شده و در برابر دماهای بسیار بالا و حرارت نیز مقاوم باشد.
  5. چسب خوب و با کیفیت همچنین باید در برابر انواع مواد و محلول های شیمیایی مانند اسیدها و بازها نیز مقاومت فوق العاده ای داشته باشد.

این چسب ها مزیت های بسیاری دارند و می توان آن را برای انواع سطوح سنگی، فلزی، شیشه‌ای، سرامیکی، چوبی، فیبر، پلاستیک و دیگر سطوح به کار برد، این چسب ها با بسته بندی های مختلف به صورت اسپری، پمپی و دیگر اشکال موجود بوده و پس از خشک شدن نیز قابلیت رنگ پذیری و سوهان خوردن نیز دارند.

برای استفاده از این چسب ها ابتدا سطوح را از هر گونه چربی آلودگی و گرد و غبار با کرده و به مقدار مساوی چسب مخلوط نموده و ژل تولید شده را به کار برده که پس از مدت زمان کوتاهی خشک می شود، این چسب ها دوام و ماندگاری بالایی داشته و علاوه بر آن قیمت های ارزان و مقرون به صرفه ای نیز دارند.

بازرگانی فروش چسب دوقلو اسپری

بازرگانی فروش چسب دوقلو اسپری انواع چسب دوقلو با طراحی های متنوع و پیشرفته و اندازه های مختلف بدون واسطه به مشتریان عرضه می شود، برای انتخاب و خرید چسب توجه به نکاتی ضروری است، محصول باید از برندی با سابقه، معتبر و شناخته شده بوده و دارای کارایی و کیفیت بالایی باشد، علاوه بر آن قیمت هایی مناسب و اقتصادی نیز داشته باشد.

بازرگانی فروش چسب دوقلو اسپری محصول را به صورت تضمینی با گارانتی های بلند مدت و نرخ های ارزان ارائه می نماید، این مرکز همچنین کیفیت کالا و قیمت های بهینه را در اولویت قرار داده و خدماتی ویژه به خریداران ارائه کرده و انواع دستگاه را در کم ترین زمان با کم ترین نرخ ها به نقاط مختلف ارسال می کند.

با مراجعه به این مرکز می توان از کیفیت محصول ارائه شده اطمینان حاصل کرد و با دیدن مدل های متنوع به روز ترین و مرغوب ترین چسب را در اندازه ها و حجم های گوناگون با قیمت های پایین خریداری کرد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید