جدیدترین مقالات

فروشگاه اینترنتی چسب ایران

فروشگاه اینترنتی چسب

فروشگاه اینترنتی چسب ایران در کشورمان شرایطی را دارد که ما می توانیم از این قابلیّت های ویژه در کشورمان بهره کافی را ببریم تا پیشرفت صنعتمان بدست آید.
بازارهای صنعتی و فعال در مسیر ارائه عمده انواع چسب در ایران یکی از قابلیّت های خوب کسب و کارمان را ایجاد کرده است که بی شک از این شرایط بهره بردن می تواند خیلی عالی راه صنعتمان را هموار کند، پس باید بدانیم راه تجارت ویژه در پخش چسب تنوّع بالا می تواند راهی عالی را در پیش رویمان ایجاد کند.

چسب پرکاربرد
چسب پرکاربرد

معرفی انواع چسب و خلاصه ای از کاربرد آن ها

چسب ها موادی پلیمری به شمار می روند برای اتصال دو یا چند ماده همنوع یا غیرهمنوع. معمولاآماده سازی اولیه و تمیزی سطوح، استحکام اتصالشان را افزایش می دهد.

در گذشته از منابع گیاهی مثل قیر، صمغ، نشاسته، سیب زمینی و… یا از منابع حیوانی چون پروتئین های پوست و استخوان برای ساخت چسب استفاده می شد، اما اکنون به واسطه پیشرفت علوم پلیمر، چسب ها متنوع تر شده است.

شاید جالب باشد که بدانید در تازه ترین پیشرفت به جای اتصال با پیچ و جوشکاری ریل های فولادی و برخی قطعات تراموا، فقط از چسب استفاده شده است.

چسب آکواریوم
چسب آکواریوم

انواع چسب:چسب آکواریوم

چسب های آکواریوم معمولا برای هر مکان و محلی که نیاز به آب بندی داشته باشد استفاده می شوند. در حال حاضر این چسب ها در ۲ نوع معمولی و ضدباکتری عرضه می شوند که نمونه ضدباکتری آن دیر تر سیاه می شود و عمر بیشتری هم دارد. البته همین امر باعث می شود که کمی قیمتش گران تر باشد.

بهترین مارک چسب های آکواریوم «کاســـپین» و «رازی» اســـت. چسب های آکواریوم دارای رنگ بنـــدی سفید، شفاف و رنگی است که معمولا مدل شفاف و بی رنگ آن بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد. برای کار با چسب آکواریوم بهتر است یک دستکش پلاستیکی یکبار مصرف دستتان کنید تا چسب به پوست دستتان نچسبد.

انواع چسب:چسب آهن

چسب هایی که در بازار به نام چسب آهن شهرت یافته برای چسباندن هر قطعه فلزی ای کاملا مناسب است. البته برای چسباندن برخی قطعات پلاستیکی به هم و چسباندن موکت و فرش به زمین هم می توانید روی آن حساب کنید. چسب آهن به صورت تیوبی و قوطی عرضه می شود و شرکت های «رازی» و «قوام» بهترین مارک های بازار را تولید می کنند. برای استفاده از چسب آهن بهتر است از قلمو بهره بگیرید. برای بهتر چسبیدن چسب هم خوب است ۲ سطح مورد نظر چسب کاری شود.

اگر می خواهید چسب از محل چسباندن آن بیرون نزند کافی است که حجم چسب را به صورت مسطح پوشش دهید. برای استفاده از این نوع چسب حتما یک دستکش پلاستیکی یکبار مصرف دستتان باشد.

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید