مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت انواع چسب قطره ای ژله ای

تلفن مشاوره جهت خرید عمده

چسب قطره ای ژله ای در رنگ های مختلف برای اتصال قطعات مختلف استفاده می شود که دارای تیوپ مخصوص برای استفاده کردن آسان از این چسب است. چسب قطره ای انواع مختلفی را شامل می شوند که قیمت هر کدام از آنها متغیر می باشد. برخی از عواملی که در تعیین نرخ و قیمت این کالا اثر گذار است به این صورت می باشد: موادی که این چسب را تشکیل می دهند، میزان چسبی که در داخل تیوپ قرار دارد و هزینه های همچون حمل و نقل را می توان در این زمینه نام برد.

قیمت انواع چسب قطره ای ژله ای

مختصری درباره ویژگی های چسب قطره ای سیلیکون

مختصری درباره ویژگی های چسب قطره ای سیلیکون در این بخش مختصری درباره ویژگی های چسب قطره ای سیلیکون می پردازیم و از موارد مصرف آن می گوییم. از این چسب ها بیشتر در استخر و حمام یا آشپزخانه استفاده می کنند زیرا این چسب می تواند در برابر نم و آب مقاوم باشد و در محیط های باز نیز کارایی خوبی دارد و می توان برای انواع شیشه ها از آن استفاده نمود.

این چسب را حتی می توان در چوب یا قطعات پلاستیکی یا شیشه نیز به کار برد. سطحی را که این چسب بر روی آن کار می شود را باید تمیز نمود تا بهتر عمل کند. این چسب انعطاف خوبی دارد و می توان بر روی هر سطحی آن را به کار بست و ویژگی منحصر به فرد آن مقاومت در برابر اشعه فرابنفش می باشد.

مقاومت عالی دارد و قدرت چسبندگی آن قوی می باشد به طوری که سطحی را که به این چسب آغشته نموده ای به خوبی محکم شده و با فشار یا آب خراب نمی شود. چسب قطره ای سیلیکونی در دو نوع مختلفی تولید می شود.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
  1. چسب استوکسی: این چسب در رنگ های متفاوتی و دارای بوی تند است. این چسب زمان بیشتری را برای خشک شدن می طلبد.
  2. چسب خنثی: این چسب زودتر خشک می شود و مقاومت بالایی از خود نشان می دهد و بسیار قوی عمل می کند.

تلفن مشاوره جهت خرید عمده

پخش مستقیم چسب قطره ای ژله ای

پخش مستقیم چسب قطره ای ژله ای کارخانه تولید چسب قطره ای ژله ای این محصول را در پمپ های مخصوص و در سایزهای مختلفی تولید می کند بعد از ساخت و بسته بندی و درج مارک و نحوه استفاده بر روی آن، نوبت ارائه محصول به مشتریان می گردد. این کارخانه جات محصول خود را به صورت مستقیم به مشتریان خود عرضه می کنند و پخش آن به صورت سراسری می باشد.

پخش چسب قطره ای به صورت مستقیم از خود تولید کننده مزایای ویژه ای را برای مشتریان دارد که مهمترین آنها موارد زیر می باشد. فقط کافی است مصرف کننده از طریق سایت کالای خود را سفارش دهد و آن را از این طریق خریداری کند.

  • اصالت کال و اصل بودن آن
  • کیفیت بالای محصول
  • حذف دلالان سودجو
  • خریدی آسان و ارزان
تلفن مشاوره جهت خرید عمده
مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید