مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

قیمت پخش عمده چسب غفاری

قیمت مناسب برای پخش عمده چسب غفاری در ایران یکی از بهترین شرایط را برایمان داشته است که باید از چنین حوزه هایی به خوبی کمک بگیریم تا پیشرفتمان بالا رود.
چسب سازی های مختلف در ایران عاملی می باشد تا به کسب و کارهای این مسیر امیدوار باشیم و رشدی خوب را برای خودمان رقم بزنیم.
قیمت چسب در بهترین شرایط برای صنعت راهی ویژه را ایجاد کرده که باید از چنین عرصه هایی بهترین کمک را ببریم و پیشرفتی عالی را برای خودمان در این میان حاصل کنیم.

معرفی

شرکت صنایع شیمیایی غفاری در سال ۱۳۴۳ به کوشش مهندس محسن غفاری قاضی سعید تاسیس و راه اندازی شد. بهره‌گیری از جدیدترین تکنولوژی های روز دنیا، واحد کنترل کیفی و آزمایشگاه های فرمولاسیـون پیشرفته و واحد تحقیق و توسعه بر پایه دانش و تجربه و با کارکنان متخصص این سازمان را به معتبر‌ترین تولیدکننده صنایع شیمیایی در منطقه خاورمیانه بدل ساخته است. نقطه آغازین این شرکت تولید چسب های دوقلوی غفاری بود و پس از آن طی سال های فعالیت خود، با توسعه و پیشرفت روزافزون و به کارگیری فناوری های نوین، محصولات متنوعی بر سبد کالای خود افزوده و به بازارهای داخلی و خارجی عرضه نموده است.

چسب غفاری
چسب غفاری

صنایع شیمیایی غفاری

صنایع شیمیایی غفاری مفتخر است که در تمامی سال های فعالیت خود، به ویژه دوران جنگ تحمیلی، تلاشی بی وقفه جهت کمک به کشور انجام داده است. از جمله این موارد همکاری در “نجات سوپر تانکر سنندج” است. این سوپر تانکر ایرانی که در طول جنگ تحمیلی ماموریت جابجایی نفت خام از پایانه های نفتی جزیره خارک را به عهده داشت و در سال ۱۳۶۷ مورد حمله همزمان چند فروند هواپیمای عراقی قرار گرفت و دچار آتش سوزی و غرق شد.

چسب غفاری
چسب غفاری

بسیاری از شرکت های اروپایی بیرون کشیدن آن را از اعماق دریا غیرممکن می دانستند و تنها راه، تخلیه مخازن کشتی در زیر آب بود و برای این منظور نیاز به ترمیم شکاف ها ایجاد شده و مسدود نمودن تمامی روزنه های موجود بود. از این رو در این مرحله نیاز به نوعی چسب با قابلیت عایق سازی در زیر آب حس می شد. پس از ماه ها پیگیری در نهایت آزمایشگاه صنایع شیمیایی غفاری موفق به ساخت چسبی می شود که نیاز آنان را مرتفع ساخته و امکان انتقال این سوپر تانکر به سطح آب فراهم آمد.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

 

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید