جدیدترین مقالات

نمایندگی فروش چسب هنکل

نمایندگی هایی که فروش چسب هنکل را برعهده دارند بسیار در مسیر صنعتی برایمان صرفه اقتصادی بالایی دارد که بایستی از اینگونه محصولات کاربردی بیشترین سود را کسب کنیم.
چسب و چسب سازی به یکی از صنایع پرکاربرد در مسیرهای مختلف تبدیل شده است که در ایران این موضوع مورد توجّه نیز قرار دارد، بی شک تولید و واردات چسب در حجم مناسب به گسترش صنعت کمک دارد.

چسب هنکل
چسب هنکل

در بین چسب های پرفروش در بازار ایران چسب هنکل یکی از این گزینه هایی است که بسیار ارزشمندی بالایی را دارد و باید از این شرایط استفاده ببریم.

انواع چسب های هنکل و کاربردهای آن

هنکل یکی از برندهای معتبر در کشور آلمان است که توانسته با چندین سال سابقه بهترین چسب های صنعتی را در بازار ارائه دهد . شرکت هنکل در سال ۱۸۷۶ در دوسلدورف آلمان تاسیس شد و در چندین کشور دنیا یکی از معروف ترین تولید کنندگان چسب های عمومی و صنعتی می باشد . در این مقاله سعی شده تا شما را با انواع چسب های هنکل بیشتر آشنا کنیم پس تا آخرین مطالب با ما همراه باشید .

انواع چسب هنکل

چسب پی وی سی تانگیت هنکل

چسب هنکل
چسب هنکل

چسب پی وی سی تانگیت ، یکی از پر فروش ترین چسب های حلال در بازار است و می توان گفت pvc   به عنوان یک ماده  پر ارزش صنعت پتروشیمی جهان به نام پلی ونیل کلراید می باشد و این ماده پلاستیکی به دلیل این که کاربرد بسیاری در صنعت دارد حجم زیادی از تولید را به خود اختصاص داده و تقریبا به میزان ۵۰ درصد این تولید در صنعت ساختمان به کار گرفته می شود .

چسب pvc  همانطور که گفته شد ، یکی از چسب های حلالی است که از ترکیب دو نوع ماده شیمیایی به دست می آید یکی قسمت چسب دار و دومی قسمت حلال چسب می باشد . در چسب پی وسی ، حلال پس از گذشت زمان تبخیر شده و در آخر ماده چسب دار بر روی محل اتصال داده شده باقی می ماند و باعث می شود اتصال محکمی روی سطح ایجاد شود .

اشتراک گذاری

اشتراک گذاری در whatsapp
اشتراک گذاری در telegram
اشتراک گذاری در linkedin

دیدگاهتان را بنویسید