مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

پخش چسب نانو کاشی

چسب نانو کاشی

پخش عمده و مناسب برای انواع چسب نانو کاشی از سوی مراکز تخصّصی به خوبی صورت پذیر است که باید قدر این شرایط صنعتی را دانست تا سطح تولیدات به بهترین شکل در کشور مورد استفاده باشد.
بازارهای صنعتی و ارزشمند در کشورمان به صورت ویژه در برخی عرصه ها حضوری خوب را دارند که باید از طریق برنامه ریزی های هدفمند سطح تولید را افزایش دهیم تا به خواسته هایمان در صنایع دست یابیم.

چسب عایق کاشی
چسب عایق کاشی

پخش عمده و مناسب چسب نانو کاشی به عنوان یکی از بهترین گزینه های بازار ایران می تواند در بلند مدّت برای شرکت های مصرف کننده چسب بسیار سود خوبی را داشته باشد.

شرح نانو درزگیر کاشی

استفاده از تکنولوژی نانو در صنعت ساختمان مدتهاست در حال گسترش یافتن است و مزایای قابل توجهی را برای المان های گوناگون مورد استفاده در ساختمان ایجاد نموده است .

کاشیکاری نیز از این تکنولوژی مستثنی نیست و در مراحل مختلف از ساخت کاشی تا نصب و بندکشی و پوشش دهی آن از مواد نانو، برای بهبود فرآیندها استفاده می شود.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<
چسب کاشی
چسب کاشی

مصارف چسب نانو کاشی

یکی از مهم ترین مصارف تکنولوژی نانو جهت ساخت مصالح بندکشی و چسب ها می باشد، که معمولا برای درزگیری کاشی و سرامیک استفاده می شود .

جهت بندکشی کاشی و سرامیک از محصول نانو درزگیر استفاده می شود که به عنوان محصولی همه کاره در صنعت بندکشی و عایقکاری و ایزولاسیون شناخته می شود.

نانو درزگیرکاشی X50 محصولی کار آمد با چندین کاربرد مختلف می باشد که از رزین های آکریلیک فرموله و تولید شده است که این محصول توسط تکنولوژی نانو تقویت و بهبود یافته است .

چسب ساختمانی
چسب ساختمانی

کاربرد عمده نانو درزگیر X50 جهت بنـدکشی بنـد های قدیمی کاشی و سـرامیک و انواع سنگ می باشد که پس از بندکشی به کمک نانو درزگیر X50 بنـد هایی کاملاً واترپروف و با عمر طولانی حاصل خواهد شد. علاوه بر درزبندی، از این محصول می توان جهت اختلاط با رنگهای پلاستیک پایه آب، برای واترپروف شدن رنگ استفاده نمود. یکی دیگر از مصارف نانو درزگیر X50 به عنوان چسب آب بند کننده گچ می باشد که باید جایگزین آب مصرفی اختلاط گچ شود تا سطح گچ را آب گریز نماید.

مشاهده قیمت و تخفیف های ویژه بهترین و با کیفیت ترین چسب ها>>> لطفا کلیک بفرمایید <<<

اشتراک گذاری

دیدگاهتان را بنویسید